nikoei
11 بهمن 1401 - 20:02

نخستین پردیس سینمایی شهر پرند افتتاح شد

نخستین پردیس سینمایی شهر پرند در آستانه دهه مبارک فجر افتتاح و بر این اساس جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی شهرداری پرند برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پرند، پردیس سینمایی شهر پرند عصر امروز در آستانه دهه مبارک فجر با حضور مقامات و مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی و شهر پرند افتتاح شد و از فردا همزمان با آغاز دهه مبارک فجر میزبان اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر برای شهروندان پرندی است.

پردیس سینمایی شهرداری پرند با 4 سالن مجهز و مجزا و مجموعاً با گنجایش 330 صندلی در فاز 3 شهر پرند واقع شده است که به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر افتتاح شد.

این پردیس سینمایی که از مجهزترین سینماهای استان تهران به شمار می‌رود، دارای بالاترین کیفیت نمایش با استانداردهای جهانی و مجهز به سیستم دالبی دیجیتال 12 کانال است و نخستین سینمای دارای امتیاز "ممتاز" در شهرستان‌های استان تهران است که توسط شهرداری و شورای پرند تجهیز، راه‌اندازی و افتتاح شد.

گفتنی است با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مدیریت شهری و فرماندار و سایر مسئولان، جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی شهرداری پرند برگزار شده و فیلم‌های جشنواره فجر در سالن‌های این پردیس سینمایی از فردا برای شهروندان به اکران در خواهند آمد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1011061