nikoei
11 بهمن 1401 - 15:49

انتصاب در جهاددانشگاهی

سرپرست دفتر تخصصی علوم پزشکی معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی منصوب شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی،  یعقوب فتح الهی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی با صدور حکمی لیلا فرهمند را به عنوان سرپرست دفتر تخصصی علوم پزشکی این معاونت منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

«امید است با عنایات خداوند متعال و همکاری جهادگران جهاددانشگاهی در انجام امور محوله و ارتقاء سطح کمی و کیفی این دفتر موفق و مؤید باشید.

انتظار می رود ضمن تعامل سازنده با دیگر حوزه های تخصصی، واحدها، سازمان ها و استفاده از ظرفیت آن ها نسبت به موارد زیر کوشا باشید.

- مدیریت و نظارت بر فرآیند ساختارهای پژوهش و فناوری در حوزه تخصصی

- بررسی و تصویب شبکه برنامه گروه های پژوهشی بر اساس ضوابط و مقررات

- نظارت و ارزیابی عملکرد ساختارهای پژوهش و فناوری و تصمیم سازی درخصوص انحلال یا ادغام آنها در چارچوب برنامه ها و سیاست های جهاددانشگاهی

- مدیریت و راهبری نیازسنجی و پروژه یابی پژوهش و فناوری در حوزه تخصصی

- برنامه ریزی در خصوص توسعه و تقویت شبکه ارتباطات تخصصی پژوهش و فناوری با مخاطبان حقیقی و حقوقی در حوزه تخصصی»

گفتنی است،  فرهمند با مدرک دکتری بیوتکنولوژی دارویی و دکتری حرفه ای داروسازی پیش از این به عنوان مدیر دپارتمان پروتئین های نوترکیب پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی مشغول فعالیت بود.

ثبت چهار اختراع، سرپرستی گروه پژوهشی ژنتیک سرطان پژوهشکده سرطان معتمد و راه اندازی آزمایشگاه بیوتکنولوژی و پروتئومیکس در این در این پژوهشکده از دیگر سوابق سرپرست جدید دفتر تخصصی علوم پزشکی معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی است.

همچنین در نامه‌ای جداگانه از تلاش های محمود طاووسی در طول مدت فعالیت به عنوان سرپرست دفتر تخصصی پزشکی معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی تقدیر و تشکر شد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1010298